Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Čo robiť zo svokrou ktorá neustále podrýva moju autoritu, ktorá ma znemožňuje pred vlastnou dcérou ? Prikazuje môjmu manželovi aby so mnou nespával. Najhoršie je že, manžel všetky tieto príkazy počúva a háda sa so mnou ak nie je vyplnená svokrina vôľa. Ja už neviem čo mám robiť, poraďte mi prosím.

Žena, 30r.

Ahoj, no poradila by som Vám porozprávať sa s manželom medzi štyrmi očami a ujasniť si situáciu v rodine. Je normálne, že Vás správanie svokry hnevá, a ak už nie ona, tak aspoň manžel by mal pochopiť, že teraz žije s Vami, a vo vašej domácnosti by mali platiť pravidlá, na ktorých sa dohodnete vy dvaja - bez svokry. Ak to nebude manžel schopný akceptovať, skúste spolu navštíviť psychologickú poradňu. Veľa šťastia.

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 3 pripočítaj 6 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist