Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Môžeš mi poradiť, čo mám teraz robiť? Som stračne smutná, lebo včera mi jeden chalan napísal tak nepriamo, že ma úplne neznáša a ja som mu chvíľu pred tým napísala, že už ho ľúbim 1 rok. Poraď prosím.

Žena, 14r.

Ahoj, mám veľký problém. Asi mesiac mám priateľa ale pred tým som bola "dosť na chlapov" ak mi rozumieš :-) lenže už to skončilo. Mám ho rada ale som doosť žiarlivá a vadí mi keď sa rozpráva s kamoškami keď pochváli nejakú, že je atraktívna...nahnevám sa a nadávam mu ,trucujem. Povedal mi že, ho vraj nútim aby ma mal rád ....nechápem ho. Ináč sa správa ku mne fajn len ja chcem s ním byť častejšie než on so mnou :-( prečo ??? Chcela by som aby som bola preňho jediná najlepšia a aby ma MILOVAL. Čo mám urobiť?

Žena, 22r.

Keď u partnera príde prejav ako takto ma to nebaví, neviem sa preto tak zapaliť. Mám pribrzdiť, zmeniť taktiku, alebo mám sa radšej zmieriť s tým, že to bude koniec? Záleží mi na ňom, správa sa ku mne pekne, len so mňou trávi málo času.

Žena, 22r.

Ahoj,
som s priateľkou už rok spolu, ale ona mi stále neverí. Problém je, že zo školy ideme všetci na jeden víkend na chatu a jej sa nepáči, že chcem ísť niekam bez nej kde budú aj ženy, lebo sa nikdy nedozvie čo sa tam dialo. Mám ísť?

Muž, 22r.

Ahoj, neviem či píšem správne, ale skúsim to.Moja otázka sa týka prvého styku (sexu).Mám priateľa, a mám ho rada, vážne, a vie o mne že nemám takúto skúsenosť.Vždy keď sa "mazlíme" a potom si myslím že už by to aj mohlo byť, tak sa zľaknem. Niečo vo mne ma zastaví a ..Nebojím sa tehotenstva, aj keď mám pred sebou ešte "kariéru" alebo plány do blízkej budúcnosti o vycestovaní do zahraničia na privyrobenie, ale počula som o rôznych veciach čo sa pri sexe môžu stať, vraj to pre ženu po prvý krát bolí, ale sa môže stať že sa zasekneme (vraj aj to sa stáva)...dá sa týmto otázkam predísť, máte pre mňa nejakú odpoveď alebo radu?Ja mám strach, ale neviem z čoho, neviem to konkrétne opísať.ň Budem rada keď sa vyjadríte a skúsite mi odpísať. Ďakujem

Žena, 22r.

Ahoj,
Mám asi taký problem: Už 5 mesiacov chodím s dievčaťom a veľmi ju ľúbim, lenže ona teraz začala chodiť na vyšku do Bratislavy. A sme od seba vzdialený 500 km. Veľmi ju ľúbim a nechcem ju stratiť, ale zas nechcem aby bola stále smutná že niesme spolu. Vidíme sa tak raz za mesiac. Ďalším problémom je, že si niesom istý či mi verí...(nepodviedol som ju a ani to nemám v pláne). Má zmyslel pokračovať v takomto vzťahu?

Muž, 17r.

 
 
 
TOPlist