Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Keď u partnera príde prejav ako takto ma to nebaví, neviem sa preto tak zapaliť. Mám pribrzdiť, zmeniť taktiku, alebo mám sa radšej zmieriť s tým, že to bude koniec? Záleží mi na ňom, správa sa ku mne pekne, len so mňou trávi málo času.

Žena, 22r.

Ahoj,
neviem,či som ťa správne pochopila,ale ak ťa trápi to,že tvoj priateľ prejaví niekedy nadšenie nad vecami,pre ktoré sa ty,ako hovoríš nevieš "zapálit",určite to nie je až také zlé.Aj dvaja ludia vo vzťahu potrebujú priestor pre svoje aktivity,veľa veci ich spajá,ale niečo maju aj odlišné.Určite by ste, aj ty aj tvoj priateľ,mali mat priestor rozvýjať svoje záľuby.Nemusíš hneď rozmýšľať nad rozchodom.Ak sa k tebe správa pekne,porozmýšľaj nad rozhovorom.Porozprávajte sa.Vysvetli mu,že máš pocit,že ti venuje málo času.Nevzdávaj sa ,ak povieš jasne svoje výhrady,istotne on sám porozmýšľa a nájdete spolu kompromis.Držím vám palce,veľa šťastia.DiDa

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 1 pripočítaj 1 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist