Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Ahoj, neviem či píšem správne, ale skúsim to.Moja otázka sa týka prvého styku (sexu).Mám priateľa, a mám ho rada, vážne, a vie o mne že nemám takúto skúsenosť.Vždy keď sa "mazlíme" a potom si myslím že už by to aj mohlo byť, tak sa zľaknem. Niečo vo mne ma zastaví a ..Nebojím sa tehotenstva, aj keď mám pred sebou ešte "kariéru" alebo plány do blízkej budúcnosti o vycestovaní do zahraničia na privyrobenie, ale počula som o rôznych veciach čo sa pri sexe môžu stať, vraj to pre ženu po prvý krát bolí, ale sa môže stať že sa zasekneme (vraj aj to sa stáva)...dá sa týmto otázkam predísť, máte pre mňa nejakú odpoveď alebo radu?Ja mám strach, ale neviem z čoho, neviem to konkrétne opísať.ň Budem rada keď sa vyjadríte a skúsite mi odpísať. Ďakujem

Žena, 22r.

Ahoj. Je úplne normálne, že si pred svojim prvým milovaním nervózna a máš okolo neho kopu otázok. Doležité je, že máš partnera naozaj rada a dôveruješ mu. Tehotenstva sa báť nemusíš, ak budete vopred myslieť na ochranu - možností je niekoľko, cez použitie kondómov až po hormonálnu antikoncepciu...Čo sa týka ,,zaseknutia", myslím, že sú to veľmi veľmi ojedinele prípady a nemusíš sa toho obávať. A k bolesti - prvýkrát to býva trošku bolestivé, v niektorých prípadoch sa objaví aj krv, ale je to naozaj individuálne...Pred tým, než sa ,,to" stane prvykrát, nech partner myslí predovšetkým na teba. Doprajte si predohru, ktorá ta naozaj uvoľní a navnadí...Nemáš sa čoho báť.

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 1 pripočítaj 9 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist