Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Môžeš mi poradiť, čo mám teraz robiť? Som stračne smutná, lebo včera mi jeden chalan napísal tak nepriamo, že ma úplne neznáša a ja som mu chvíľu pred tým napísala, že už ho ľúbim 1 rok. Poraď prosím.

Žena, 14r.

Ahoj,
Je veľmi odvážne niekomu po roku povedať, čo k nemu cítiš. Isto to nebolo ľahké a dlho si sa rozhodovala aké slová použiješ. Ten chalan, ktorému si to napísala tie slová asi až tak nezvážil. Alebo mohlo sa stať, že ich myslel inak, ale keď sa vyjadroval nepriamo, cez internet alebo sms, ty si jeho slova pochopila inak. Urcite by som ti poradila, aby ste sa stretli a osobne sa o tom porozprávali. Možno tým, čo napísal, chcel len povedať, že s tebou nechce chodiť iba ostať kamoš. A ak tie slová myslel vážne, skús porozmýšlať, či by nebolo krajšie ľúbiť a chodiť s niekym, kto ťa bude mať tiež rád a bude si ťa vážiť. Prajem ti veľa štastia. Mysli aj na svoj vek, si ešte mladá, máš veľa času na to, kým príde ten pravý.

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 5 pripočítaj 5 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist