Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Pravidelne sa učím, no tento semester som nezvládla dve skúšky. Moji rodičia si začínajú myslieť že to flákam čo však nie je pravda. Čo robiť aby pochopili, že aj mňa to mrzí ?

Žena, 21r.

Ahoj. Skús sa s rodičmi porozprávať. Vysvetli im, že si sa snažila a samu ťa mrzí, že sa ti skúšky nepodarilo urobiť. Oni boli predsa tiež mladí a chodievali do školy, a určite im každá písomka alebo skúška nevyšla úplne tak, ako si to predstavovali. A čo sa týka teba, tak nie je určite príjemne končiť semester s tým, že si dve skúšky neurobila. Ale na druhú stranu, sú aj horšie veci. Teraz si sa poučila, a keď budeš tie skúšky opakovať, určite venuješ príprave viac času, a malo by to už dopadnúť dobre. Teraz ťa to určite mrzí, ale nie je to niečo, čo sa nedá napraviť. Tak veľa šťastia :)

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 8 pripočítaj 1 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist