Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Hľadám štátne jasle v bratislave pre dvojročné dvojičky. Existujú ešte vôbec? Ďakujem za odpoveď.

Žena, 40r.

ahoj, jasle už neexistujú, ak, tak iba súkromné. Nahradili ich škôlky, do ktorých sa môžu nosiť deti už od dvoch rokov, ale treba sa opýtať v konkrétnej škôlke, aké majú podmienky (napr. nenosenie plienok, a pod.). poplatky sú rôzne, závisia na konkrétnej škôlke, podľa vybavenia škôlky, a rôznych ďalších kritérií(ozdravné terapie, strava, jazykové a plavecké kurzy a rôzne ďalšie aktivity, ktoré škôlka môže zabezpečiť).
existujú tiež rôzne materské centrá, kam môžete chodiť spolu s deťmi, alebo sa dohodnúť s inými matkami na striedavom strážení, prípadne tieto centrá zvyknú mať aj opatrovateľky kde môžete dieťa nechať ako v klasickej škôlke.

link na zoznam štátnych a iných škôlok v bratislave:
http://www.uips.sk/statis/pdf/MS_P1.PDF

link na súkromné jasličky safari: http://www.jaslicky-safarri.sk/

veľa šťastia praje DiDa

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 5 pripočítaj 9 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist