Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či neviete poradiť kde sa dá pravidelne cvičiť jóga pre asi 11-ročné deti za účelom rehabilitácie a posilnenia chrbtových svalov. Ďakujem.

Žena, 40r.

Ahoj Dida.
Mám jednu otázku ohľadne môjho zdravia a chcem sa uistiť, že sa nemám znepokojovať. Istú dobu navštevujem gynekológa, ktorí ma presviedča, že mi nič nieje a všetko je v poriadku, ale ja mám pocit, že to tak nieje. A myslím, že môj pocit je najdôležitejší. Pravidelne mi totiž vynedecháva menštruácia. Dostaví sa každé 2-3 mesiace, alebo mešká. Je to zvláštne, prtože som neprekonala nejakú zmenu, niesom vystavená netradičnému stresu ani som rapídne neschudla. Vždy sa zastaví v štádiu tesne pred. Už mám pocit, že príde, pleť sa mi zhorší, vlasy mastia, ale nič sa nedeje. Nviem čo to môže byť. JE to záležitosť už asi 2 rokov, ale mám ´pocit, že sa to zoršuje. V každom prípade chcem vymeniť gynekológa, ale zaujímalo by má čo mám očakávať. Za odpoveď vám vopred ďakujem.

Žena, 21r.

 
 
 
TOPlist