Potrebuješ radu? - DiDa Help

Z dôvodu zachovania dôvernosti a anonymity môžu byť niektoré otázky mierne upravené. Majú slúžiť ako podklad k riešeniu častých problémov. V diskusii máte možnosť reagovať a možno práve vy poznáte zaujímave riešenie, pretože ste ten problém už zažili. Všetky nehodiace sa, nič hovoriace vulgárne príspevky budu z diskusie vymazané. Chceme aby DiDa bola miestom dobrých rád.

Ahoj Dida.
Mám jednu otázku ohľadne môjho zdravia a chcem sa uistiť, že sa nemám znepokojovať. Istú dobu navštevujem gynekológa, ktorí ma presviedča, že mi nič nieje a všetko je v poriadku, ale ja mám pocit, že to tak nieje. A myslím, že môj pocit je najdôležitejší. Pravidelne mi totiž vynedecháva menštruácia. Dostaví sa každé 2-3 mesiace, alebo mešká. Je to zvláštne, prtože som neprekonala nejakú zmenu, niesom vystavená netradičnému stresu ani som rapídne neschudla. Vždy sa zastaví v štádiu tesne pred. Už mám pocit, že príde, pleť sa mi zhorší, vlasy mastia, ale nič sa nedeje. Nviem čo to môže byť. JE to záležitosť už asi 2 rokov, ale mám ´pocit, že sa to zoršuje. V každom prípade chcem vymeniť gynekológa, ale zaujímalo by má čo mám očakávať. Za odpoveď vám vopred ďakujem.

Žena, 21r.

Ahoj. Žiaľ momentálne ešte nemáme k dispozícii lekára, ktorý by vedel tvoju otázku odborne zodpovedať, ale ak ti môžem poradiť, ak máš pocit, že naozaj niečo nie je v poriadku, zmeň gynekológa. Povedz mu o svojich problémoch, tak ako si napísala nám, a uvidíš čo ti poradí. Pravdepodone ti urobí nejaké vyšetrenia, a možno si všimne niečo, čo si predchádzajúci gynekológ nevšimol. Skús sa s ním porozprávať aj o antikoncepcii - tá totiž svojou dávkou hormónov pomáha upravovať žene cyklus, ale je to individuálne, takže tvoj gynekológ musí posúdiť, či je pre teba vhodná a či to pomôže riešiť tvoj problém. Dúfam, že sa to čoskoro vyrieši.

Diskusia

Pridať príspevok

Meno:
Email:
Web:
*Text:
* k číslu 1 pripočítaj 6 a výsledok vpíš do políčka:
Položky označené * sú povinné.
 
 
 
TOPlist